O nas

Wiedzę i doświadczenie na temat pierścieni tłokowych zdobywamy już od trzech pokoleń.

MAR-MOT Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 1966 r. we Wrześni jako zakład rzemieślniczy. W początkowych latach firma wykonywała usługi w zakresie ślusarstwa ogólnego i napraw maszyn rolniczych. Przełomową datą stał się rok 1982, w którym firma podjęła decyzję o produkcji pierścieni tłokowych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Wyznaczyło to kierunek dalszej działalności. Dziś pierścienie tłokowe marki MAR-MOT mają zastosowanie w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych.
Ciągły rozwój, systematyczne poszerzanie produkowanego asortymentu i podnoszenie jakości technicznej oferowanych wyrobów sprawiły, że staliśmy się wiarygodnym i uznanym partnerem handlowym na rynku krajowym i zagranicznym.Obecnie pierścienie marki MAR-MOT eksportowane są do krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej oraz Afryki. Stale dostosowujemy naszą ofertę do wymagań rynków lokalnych, by dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które będą niezawodnie służyć przez lata.
Naszymi wartościami są:
– profesjonalizm
– odpowiedzialność
– niezawodność
– uczciwość i rzetelność
– zaangażowanie i wiedza
Poza sprzedażą produktów ze stałego asortymentu, prowadzimy również sprzedaż oraz doradztwo w zakresie zamówień odpowiadających na bieżące potrzeby Klientów. Na podstawie przedstawionej dokumentacji technicznej lub wzorów tworzymy dedykowaną ofertę dostosowaną specjalnie do potrzeb.

ponad

50

Lat doświadczenia na rynku polskim oraz zagranicznym

ponad

300

Zadowolonych klientów na 5 kontynentach

ponad

2000

Pozycji w asortymencie i stale uzupełniany wachlarz produktów

ponad

20

Lat działamy w oparciu o standardy ISO 9001 oraz posiadamy certyfikat EAC