Informacje techniczne

Oferujemy klientom szeroki asortyment, w którym znajdują się wszystkie rodzaje pierścieni tłokowych. Nasi specjaliści dobiorą efektywne i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie, które odpowiada na Twoje konkretne potrzeby.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami: ISO 9001 i EAC. Możemy się poszczycić również Diamentem Forbesa oraz certyfikatem Fair Play, które są dowodem na to, że MAR-MOT to firma godna zaufania.


Oznaczenie i opakowanie

Pierścienie tłokowe firmy Mar-Mot posiadają specjalnie oznaczenie wykonane techniką laserową, które zazwyczaj znajduje przy zamku. Jest ono gwarantem oryginalności i najwyższej jakości naszych towarów.

Przykładamy ogromną wagę nie tylko do produkcji, ale również pakowania i transportu naszych pierścieni tłokowych. Metodę i formę dostawy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Dbamy o to, by towar docierał na czas w stanie nienaruszonym, a jego magazynowanie czy przepakowywanie dla Klientów docelowych nie wiązało się z dodatkowym nakładem czasu i pracy.

Nasze paczki oznaczamy również specjalnym hologramem oraz numerem, który pozwala zweryfikować oryginalność otrzymanych produktów.

Tłok

Silnik

Rulon

Opakowanie zbiorcze i transport

    • W skład tego opakowania wchodzą:

    • pudełko – zróżnicowane pod względem rozmiaru w zależności od średnicy oraz ilości pierścieni w komplecie. Oznaczone etykietą informacyjną oraz zabezpieczone hologramem
    • etykieta z niezbędnymi informacjami
    • instrukcja dotycząca prawidłowego montażu pierścieni na tłoku, dostępna w pięciu językach
pudełko
pudełko
  • powlekana koperta wraz z podstawowymi przekrojami pierścieni

Dbamy o to, by nasz towar przygotowywany był zgodnie z zamówieniem i transportowany w sposób zapewniający jego bezawaryjne dotarcie do Klienta. Do wykonania opakowań stosujemy wysokiej jakości materiały, które zapewniają paczkom odporność na warunki zewnętrzne.

koperta
koperta

Europejska firma specjalizująca się w pierścieniach tłokowych

REGON: 631024093VAT-UE: PL7891450049KRS: 0000086538

Polityka prywatności

MAR-MOT Sp. z o.o.
ul. Czerniejewska 11, 62-300 Września

T: +48 61 436 22 38

Sekretariat: biuro@mar-mot.pl

Dział sprzedaży: marketing@mar-mot.pl

Nagrody

Design by Expansja Advertising 2023